Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Name
bo: མིང

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
