Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Rules
eu: Erregelak

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
