Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
