Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Rules
nl: Regels

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
