Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Rules
oc: Règlas

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
