Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
