Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Rules
tr: Kurallar

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
