Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Rules
uk: Правила

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
