Rules Data Exchanger (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Name
hu: Név

en: Rules
hu: Szabályok

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
