RulesFinder (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (195 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: new
gl: novo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Parent
gl: Pai

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Icon
gl: Icona

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Versions
gl: Versións

en: Attachment
gl: Anexo

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Last access
gl: Último acceso

en: Severity
gl: Gravidade

en: Fields
gl: Campos

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Last update
gl: Última actualización

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: English
gl: Inglés

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: Languages
gl: Idiomas

en: author
gl: autor

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Published comments
gl: Comentarios publicados

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Translation
gl: Traducción

en: Used in
gl: Usado en

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Permission
gl: Permiso

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Unpublish comment
gl: Despublicar comentario

en: Translate
gl: Traducir

en: Embed
gl: Incrustar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Delete comment
gl: Eliminar comentario

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Publish comment
gl: Publicar comentario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: Select language
gl: Selección de idioma

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full comment
gl: Comentario completo

en: Save comment
gl: Gardar comentario

en: Unapproved comments
gl: Comentarios sen aprobar

en: Full content
gl: Contido completo

en: Recent content
gl: Contido recente

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
gl: Un administrador creou para vostede unha conta en [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
gl: Solicitude de cancelación de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
gl: Substitución de información de inicio de sesión para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (pendente de aprobación polo administrador)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (aprobada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
gl: Detalles de conta de [user:display-name] en [site:name] (bloqueada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (cancelada)

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
gl: Aínda non se creou ningún contido de páxina de inicio. <br>Siga a <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/es/docs/user_guide/es/index.html">Guía do usuario</a> para comezar a construír o seu sitio.
