RulesFinder (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: new
az: yeni

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Languages
az: Dillər
