RulesFinder (1.0.0-beta5) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Term ID
de: Begriff-ID

en: Role
de: Rolle
