RulesFinder (1.0.0-beta7) - en to lo translation catalogue (17 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Languages
lo: ພາສາ

en: People
lo: ຄົນ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
