RulesFinder (1.0.0-beta9) - en to uk translation catalogue (353 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Log
uk: Журнал

en: more
uk: ще

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: new
uk: новий

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Version
uk: Версія

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Parent
uk: Батько

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Archive
uk: Архів

en: Icon
uk: Іконка

en: Time
uk: Час

en: Filename
uk: Назва файла

en: Teaser
uk: Анонс

en: Event
uk: Подія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Total
uk: Всього

en: Versions
uk: Версії

en: Attachment
uk: Долучення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Off
uk: Вимкнено

en: Current version
uk: Поточна версія

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Parent term ID
uk: ID батьківського терміна

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Severity
uk: Важливість

en: Fields
uk: Поля

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Success
uk: Успіх

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Authored by
uk: Автор

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Widget
uk: Віджет

en: YYYY-MM-DD
uk: РРРР-ММ-ДД

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Jobs
uk: Завдання

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: full
uk: повний

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Sort Criteria
uk: Критерій впорядкування

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Votes
uk: Голоси

en: Add a comment
uk: Додати коментар

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Rules
uk: Правила

en: Avatar
uk: Аватар

en: Change
uk: Змінити

en: English
uk: Англійська

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Result
uk: Результат

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Languages
uk: Мови

en: Topic
uk: Тема

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Reference
uk: Посилання

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Diff
uk: Різниця

en: Plugin
uk: Плаґін

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Processed
uk: Оброблене

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Seen
uk: Прочитано

en: Used in
uk: Використано в

en: simple
uk: просто

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Permission
uk: Повноваження

en: Language code
uk: Код мови

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Sections
uk: Розділи

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Configure Block
uk: Налаштувати блок

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Member
uk: Учасник

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Relevance
uk: Доречність

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Rule
uk: Правило

en: Push
uk: Штовхання

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Beginner
uk: Новак

en: Moderator
uk: керівник

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Python
uk: Пітон

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Alerts
uk: Увага!

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Delivered
uk: Доставлено

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: Trigger
uk: Тригер

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compact
uk: Компактний

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Language name
uk: Назва мови

en: Select language
uk: Вибір мови

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Job ID
uk: ID задачі

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Block Region
uk: Область блоку

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Unapproved comments
uk: Несхвалені коментарі

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Latest version
uk: Остання версія

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Payload
uk: Корисне навантаження

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Validity
uk: Придатність

en: Asc
uk: Зрост

en: Not specified
uk: Не зазначено

en: Release Notes
uk: Примітки до випуску

en: Master
uk: Головне

en: List item
uk: Елемент списку

en: Language direction
uk: Напрямок мови

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Add new @type
uk: Додати новий @type

en: Text value
uk: Текстове значення

en: Publish taxonomy term
uk: Опублікувати термін таксономії

en: Unpublish taxonomy term
uk: Зняти з публікації термін таксономії

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Reset your password
uk: Скинути пароль

en: Lists (Views)
uk: Списки (Види)

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: Force
uk: Сила

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.

en: Adding languages
uk: Додавання мов

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Pre-content
uk: Перед вмістом

en: Page 2
uk: Сторінка 2

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
uk: Запит на скасування облікового запису користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну авторизаційних даних для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (в очікуванні на підтвердження адміністратором)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: Recent comments.
uk: Останні коментарі.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: Editing languages
uk: Редагування мов

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: View edit page
uk: Сторінка редагування виду

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
uk: <p>На цій сторінці стає можливим додати на сайт загальновідомі мови.</p><p>Якщо потрібна мова відсутня, можна додати власну мову.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
uk: <p>Оберіть мову з переліку, або оберіть пункт "Власна мова...", що в кінці списку.</p><p>Обравши мову, натисніть кнопку "Додати мову" .</p><p>При додаванні власної мови, з'явиться додаткова форма, де буде необхідно ввести назву, код і напрямок мови.</p>

en: Continuing on
uk: Продовження

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
uk: <p>На цій сторінці стає можливим відредагувати мову сайту, включно з власними мовами.</p>

en: <p>You cannot change the code of a language on the site, since it is used by the system to keep track of the language.</p>
uk: <p>Неможливо змінити код мови сайту, оскільки він використовується в системі для відстеження мови.</p>

en: <p>The language name is used throughout the site for all users and is written in English. Names of built-in languages can be translated using the Interface Translation module, and names of both built-in and custom languages can be translated using the Configuration Translation module.</p>
uk: <p>Назва мови використовується по всьому сайту для всіх користувачів і пишеться англійською мовою. Назви вбудованих мов можуть бути перекладені за допомогою модуля Переклад інтерфейсу, а назви і вбудованих і власних мов можуть бути перекладені за допомогою модуля Переклад конфігурації.</p>

en: <p>Choose if the language is a "Left to right" or "Right to left" language.</p><p>Note that not all themes support "Right to left" layouts, so test your theme if you are using "Right to left".</p>
uk: <p>Оберіть напрямок мови - "Зліва направо" чи "Справа наліво".</p><p>Зверніть увагу, що не всі теми підтримують напрямок "Справа наліво". Тому перш ніж використовувати цей напрямок, перевірте тему.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
uk: <p>Сторінка "Мови" дозволяє додавати, редагувати, видаляти та перевпорядковувати мови на сайті.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
uk: <p>Щоб додати ще кілька мов на сайт, натисніть кнопку "Додати мову".</p><p>Додані мови будуть з'являтись у переліку мов, де потім їх можна редагувати чи видаляти.</p>

en: Reordering languages
uk: Перешикування мов

en: <p>To reorder the languages on your site, use the drag icons next to each language.</p><p>The order shown here is the display order for language lists on the site such as in the language switcher blocks provided by the Interface Translation and Content Translation modules.</p><p>When you are done with reordering the languages, click the "Save configuration" button for the changes to take effect.</p>
uk: <p>Для перешикування мов сайту, використовуйте відповідні іконки для перенесення поруч з кожною мовою.</p><p>У наведеній тут послідовності мови будуть відображатися у списках мов на сайті, наприклад, у блоці перемикання мови, котрий пропонується модулями Переклад інтерфейсу та Переклад матеріалів.</p><p>Після виконання необхідних перевпорядкувань мов аби зміни набули чинності натисніть кнопку "Зберегти конфігурацію".</p>

en: Set a language as default
uk: Встановлення мови базовою

en: <p>You can change the default language of the site by choosing one of your configured languages as default. The site will use the default language in situations where no choice is made but a language should be set, for example as the language of the displayed interface.</p>
uk: <p>Є можливим змінити базову мову сайту обравши базовою одну з налаштованих мов. Сайт буде використовувати базову мову у випадках, де мови не вибрано, а вона має бути встановленою, наприклад мова відображуваного інтерфейсу.</p>

en: Modifying languages
uk: Дії з мовами

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
uk: <p>Операції призначені для редагування і видалення ваших мов.</p><p>Є можливість змінити назву та напрямок мови.</p><p>Видалені мови можуть бути знову додані пізніше. Видалення мови видалить всі переклади інтерфейсу пов'язані з нею, а матеріали на цій мові будуть перенесені у нейтральну мову. Зверніть увагу, що видалити базову мову сайту неможливо.</p>

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Manage view settings
uk: Керувати налаштуваннями виду

en: View or edit the configuration.
uk: Перегляд або редагування конфігурації.

en: Displays in this view
uk: Відображення в цьому виді

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
uk: Відображення — це спосіб виведення результатів, наприклад, у вигляді сторінки або блоку. Вид може містити декілька відображень, які перелічені тут. Активне відображення підсвічене.

en: View administration
uk: Адміністрування видів

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
uk: Виконання адміністративних задач, куди входять додавання опису та створення копії. Доступні варіанти можна побачити натиснувши на кнопку.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
uk: Виберіть спосіб виведення результатів. Наприклад, оберіть <em>Вміст</em>, для виведення кожного елементу повністю, використовуючи налаштовані параметри відображення. Або виберіть <em>Поля</em>, за допомогою яких можна виводити лише певні поля кожного відібраного вмісту. Якщо встановити модулі і <em>розширити</em> основний функціонал Друпалу, можуть з'явитися додаткові формати.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
uk: Якщо цей вид використовує поля, вони будуть перелічені тут. Щоб налаштувати поле, натисніть на ньому.

en: Filter your view
uk: Фільтрація виду

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
uk: Для обмеження виведення результатів, додайте фільтри. Наприклад, для показу лише <em>опублікованого</em> вмісту, необхідно додати фільтр <em>Опубліковано</em> і вибрати <em>Так</em>.

en: Filter actions
uk: Дії з фільтрами

en: Add, rearrange or remove filters.
uk: Додавання, перешикування або вилучення фільтрів.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
uk: Керуйте послідовністю виведення результатів. Натисніть на активному правилові впорядкування і налаштуйте його.

en: Sort actions
uk: Дії з впорядкуванням

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
uk: Додавання, перешикування та вилучення правил впорядкування.

en: Show a preview of the view output.
uk: Показати попередній перегляд виведення виду.

en: Place Blocks
uk: Розміщення блоків

en: Block Layout
uk: Схема блоків

en: <p>Now that you have an overview of the "Add languages" feature, you can continue by:<ul><li>Adding a language</li><li>Adding a custom language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
uk: <p>Після огляду функції "Додати мови", можна перейти до:<ul><li>Додавання мови</li><li>Додавання власної мови</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Перегляду налаштованих мов</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Edit language" feature, you can continue by:<ul><li>Editing a language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
uk: <p>Після огляду функції "Редагувати мову" можна перейти до:<ul><li>Редагування мови</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Перегляду налаштованих мов</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Languages" page, you can continue by:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Adding a language</a></li><li>Reordering languages</li><li>Editing a language</li><li>Deleting a language</li></ul></p>
uk: <p>Після огляду сторінки "Мови" можна перейти до:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Додавання мови</a></li><li>Перешикування мов</li><li>Редагування мови</li><li>Видалення мови</li></ul></p>

en: A boolean indicating the published state.
uk: Булева індикація стану публікації.

en: Find and manage comments.
uk: Пошук коментарів та керування ними.

en: The approved comments listing.
uk: Список затверджених коментарів.

en: Comments published
uk: Коментарі опубліковано

en: The unapproved comments listing.
uk: Список незатверджених коментарів.

en: Comments unapproved
uk: Коментарі не затверджено

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.<br />Щоб розпочати створення сайту перегляньте <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Посібник користувача</a>.

en: @interval hence
uk: @interval віднині

en: Block Layout Page
uk: Сторінка схеми блоків

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page that can be displayed in regions (such as footer or sidebar) on your page.
uk: Блоки  – це поля вмісту, відтворювані в певній частині або області вебсторінки, які можуть відображатися в областях (наприклад, нижній колонтитул або бічна панель) на сторінці.

en: Any custom or contributed block can be added to a particular region by clicking on a button Place block. A new block can also be created by clicking on Place Block
uk: Будь-який спеціальний або внесений блок можна додати до певної області, натиснувши кнопку Розмістити блок. Також натисканням цієї кнопки можна створити новий блок.

en: By Clicking on "Configure" you can go ahead and edit the contents of the block, deal with the visibility settings and even change the placement of where it is on your theme.
uk: Натиснувши кнопку "Налаштувати" можна продовжувати редагувати вміст блоку, розібратися з налаштуваннями видимості та навіть змінити розташування блоку в темі.

en: Custom Block Library
uk: Бібліотека власних блоків

en: The block management screen also has an another tab on the top which is used to add Custom blocks. The name of the tab is "Custom block library". This tab ultimately provides a link to add custom blocks.
uk: Екран керування блоками також має ще одну вкладку вгорі, яка використовується для додавання Власних блоків. Назва цієї вкладки - "Бібліотека власних блоків". Ця вкладка зрештою містить посилання для додавання власних блоків.

en: Wide (1090)
uk: Широке (1090)

en: Assign or change the region of a block by clicking here. A dropdown list with all the regions will appear. You can place one block in multiple regions.
uk: Призначте або змініть область блоку, натиснувши тут. З’явиться спадний список з усіма областями. Можна розмістити один блок у декількох регіонах
