RulesFinder (all releases) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: new
af: nuut

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Header
af: Hoof

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: User login
af: Aanmelding

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
