RulesFinder (all releases) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
