RulesFinder (all releases) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: new
ast: nuevu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: User login
ast: Nome d'usuariu
