RulesFinder (all releases) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: new
be: новае

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Rules
be: Правілы

en: About
be: Аб

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
