RulesFinder (all releases) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: new
bn: নতুন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
