RulesFinder (all releases) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: new
bo: གསར་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add new rule
bo: སྒྲིག་ལམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
