RulesFinder (all releases) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: new
bs: novi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Messages
bs: Poruke

en: simple
bs: jednostavno

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
