RulesFinder (all releases) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: new
ca: nou

en: Yes
ca: Sí

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Plain text
ca: Text pla

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Rules
ca: Regles

en: Messages
ca: Missatges

en: Diff
ca: Diferència

en: simple
ca: Senzill

en: About
ca: Detalls

en: Add new rule
ca: Afegeix una nova regla

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Latest version
ca: Darrera versió

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Reset your password
ca: Reinicialitzeu la vostra contrasenya

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
