RulesFinder (all releases) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: new
cs: novinka

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Plain text
cs: Prostý text

en: User login
cs: Přihlášení

en: Messages
cs: Zprávy

en: simple
cs: jednoduché

en: About
cs: Popis

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Latest version
cs: Poslední verze

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: Reset your password
cs: Obnovení vašeho hesla

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
