RulesFinder (all releases) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།
