RulesFinder (all releases) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: new
eo: nova

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: PHP
eo: PHA

en: Header
eo: Kaplinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Rules
eo: Reguloj

en: Add new rule
eo: Aldonu novan regulon

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
