RulesFinder (all releases) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: new
et: uus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Term ID
et: Termini ID

en: Plain text
et: Lihttekst

en: User login
et: Sisenemine

en: Rules
et: Reeglid

en: Messages
et: Sõnumid

en: simple
et: lihtne

en: About
et: Programmist

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Latest version
et: Viimane versioon

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
