RulesFinder (all releases) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: new
eu: berria

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Rules
eu: Erregelak

en: Messages
eu: Mezuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Add new rule
eu: Gehitu arau berria

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Text value
eu: Testu balioa

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza
