RulesFinder (all releases) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: new
fi: uudet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Comment
fi: Kommentti

en: Published
fi: Julkaistu

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Rules
fi: Säännöt

en: Messages
fi: Viestit

en: simple
fi: yksinkertainen

en: About
fi: Tietoja

en: Add new rule
fi: Lisää uusi sääntö

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Latest version
fi: Uusin versio

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: Reset your password
fi: Palauta salasanasi

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
