RulesFinder (all releases) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: new
is: nýggj

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Roles
is: Leiklutir

en: Comment
is: Viðmerking

en: Published
is: Útgivið

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: About
is: Um

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki
