RulesFinder (all releases) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: new
ga: nua

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Dashboard
ga: Deais
