RulesFinder (all releases) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: new
gl: novo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Versions
gl: Versións

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Messages
gl: Mensaxes

en: About
gl: Información

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
