RulesFinder (all releases) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: new
gu: નવું

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: About
gu: વિશે
