RulesFinder (all releases) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: new
hr: novo

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Messages
hr: Poruke

en: About
hr: Opis

en: Add new rule
hr: Dodaj novo pravilo

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
