RulesFinder (all releases) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: new
hu: új

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Version
hu: Verzió

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Versions
hu: Verziók

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Add a comment
hu: Hozzászólás írása

en: Rules
hu: Szabályok

en: Messages
hu: Üzenetek

en: simple
hu: egyszerű

en: Sections
hu: Szakaszok

en: About
hu: Leírás

en: Add new rule
hu: Új szabály hozzáadása

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Latest version
hu: Legutolsó változat

en: Valid from
hu: Érvényesség kezdete

en: First and last name
hu: Kereszt- és vezetéknév

en: Add new @type
hu: Új @type hozzáadása

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Reset your password
hu: Jelszó visszaállítása

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek
