RulesFinder (all releases) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: new
hy: նոր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Latest version
hy: Վերջին տարբերակը

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը
