RulesFinder (all releases) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Ummæli

en: new
is: nýtt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáfa

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Versions
is: Útgáfur

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Current version
is: Núverandi útgáfa

en: Header
is: Haus

en: Roles
is: Hlutverk

en: Comment
is: Ummæli

en: Published
is: Birt

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Arguments
is: Rök

en: Rules
is: Reglur

en: About
is: Um

en: Valid from
is: Gildir frá
