RulesFinder (all releases) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: new
jv: anyar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: User login
jv: Login panganggo

en: About
jv: Ngenani

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
