RulesFinder (all releases) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: new
ka: ახალი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Messages
ka: შეტყობინებები
