RulesFinder (all releases) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: new
kk: жаңа

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Messages
kk: Хаттар

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
