RulesFinder (all releases) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: new
km: ថ្មី

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: About
km: អំពី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
