RulesFinder (all releases) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Ruby
kn: ಮಾಣಿಕ್ಯ(Ruby)

en: Python
kn: ಪೈಥಾನ್

en: Java
kn: ಜಾವಾ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
