RulesFinder (all releases) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: new
ku: نوێ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: About
ku: دەربارە

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
