RulesFinder (all releases) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: new
lt: naujas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: User login
lt: Nariams

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Messages
lt: Žinutės

en: simple
lt: paprasta

en: About
lt: Apie

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
