RulesFinder (all releases) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: new
lv: jauns

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: simple
lv: vienkārš

en: About
lv: Par

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
