RulesFinder (all releases) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: new
mg: vaovao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
