RulesFinder (all releases) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: new
mr: नवीन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Versions
mr: आवृत्ती

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: User login
mr: सदस्य आगमन
