RulesFinder (all releases) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: new
my: အသစ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
