RulesFinder (all releases) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: new
nn: ny

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Arguments
nn: Argument

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
