RulesFinder (all releases) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: new
se: ođđa

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Help
se: Veahkki

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
