RulesFinder (all releases) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Help
si: සහාය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
